Skip to Store Area:

Eesti kosmeetika

Search Site

Ostutingimused

 

TELLIMINE JA MAKSMINE

Eesti Kosmeetika e-poest on ostude sooritamine ja maksmine mugav ning turvaline.


Ostude eest saab tasuda arve alusel ülekandega:

Pärast ostutellimuse kinnitamist saadetakse teie e-postile arve, mille saate tasuda oma internetipanga kaudu. Arve tasumisel märkige palun kindlasti selgituseks oma ostutellimuse number. Ostutellimuse eest tasumist ootame hiljemalt 5 päeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Vastasel juhul eeldame, et olete tellimusest loobunud.

 

Eesti Kosmeetika e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Vastavalt Võlaõigusseadusele on teil õigus tasuda kaupade eest kahes osas. Pool ostusummast tuleb tasuda kohe ning ülejäänud pool 3 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kui soovite kasutada antud makseviisi, siis andke sellest palun meile eelnevalt teada aadressil info@eestikosmeetika.ee ja me vormistame teile vastava arve. Arvele lisandub käitlemistasu 5% toodete hinnast (va transporditasu).

 

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Eesti Kosmeetika e-poest tellitud kaubad toimetame teile kätte kolmel võimalikul viisil:  

1. SmartPOSTi pakiautomaati – 2,15 eur

Pakk saadetakse teie poolt valitud SmartPOSTi pakiautomaati

2. Eesti Posti postkontorisse – 2,7 eur

Pakk saadetakse teie poolt määratud aadressi järgsesse Eesti Posti postkontorisse

3. ELS kulleriga kätte – 4,7 eur

Pakk tuuaks teie poolt määratud aadressile kulleriga kätte

 

Erinevatest tarneviisidest ja -tingimustest põhjalikumalt:

1.SmartPost pakiautomaat

SmartPosti pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes üle Eesti. Asukohtadega saab tutvuda siit: http://eteenindus.smartpost.ee/kiosks?lang=et

Selle kättetoimetamise viisi puhul viib SmartPosti kuller paki teie poolt valitud kaubanduskeskuses asuvasse pakiautomaati. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse teie mobiiltelefonile SMS teade ning pakiautomaadi personaalne uksekood, mille abil saate paki automaadist kätte. Paki hoiuaeg on 7 päeva ja võimalus on pakile järele minna E-P. Paki kättesaamiseks pakiautomaadist sisesta uksekood ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks tellitud pakiga.

 

2.Eesti Posti postkontorisse

Tellitud pakk toimetatakse teie elukohajärgsesse postkontorisse, kust saadetakse teile koju vastav pakiteade. Selle alusel saate oma paki postkontorist kuni 30 päeva jooksul kätte.

 

3.ELS kulleriga kätte

ELS kuller toob teile paki kätte sellele aadressile, mis te tellimusse märkisite.  Kuller helistab teile eelnevalt ette ja lepib täpsema paki üleandmise aja kokku. Kui tellite paki töö juurde, siis märkige kindlasti ka firma või organisatsiooni nimi.

 

Pakid jõuavad valitud sihtpunkti hiljemalt 7 päeva jooksul pärast makse tasumist.

Pakkide kohaletoimetamise hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnad kehtivad Eesti Vabariigi piires.

Kohaletoimetamise hinnad ei sõltu paki kaalust.

 

TOODETE TAGASTAMINE

Pärast kauba kättesaamist  on teil 14 päeva jooksul õigus kogu või osa tellitud kaubast meile tagastada, kuid sel juhul tuleb teil tasuda kauba tagastamisega seotud postikulud. Kauba tagastamisel palume teatada, mis põhjusel soovite kauba tagastada. Kauba tagastamise avalduse saamisest alates 30 päeva jooksul tagastame teile kauba eest tasutud ostusumma (va transpordikulud).

 

TURVALISUS

Eesti Kosmeetika e-poest kaupade ostmine on turvaline. Me ei avalda teie andmeid kõrvalistele isikutele, kasutame teie andmeid üksnes tellimuste täitmiseks ning kui olete soovi avaldanud, siis ka eripakkumiste edastamiseks.