Skip to Store Area:

Eesti kosmeetika

Search Site

eesti kosmeetikatootedMeist

 

Eesti Kosmeetika on esimene  ja ainuke kosmeetikapood, mis pakub üksnes kodumaiseid ilutooteid.

 

Eesti Kosmeetika toob teieni kodumaise ilutööstuse parimad palad, et saaksid enda eest hoolitseda nahasõbralikul ja hellal moel. Kodumaine kosmeetika on paljuski naturaalne ja looduslik, sisaldades toimeainetena naturaalseid õlisid ja taimevõisid, taimeekstrakte, eeterlikke õlisid – kõike, mida loodus meile pakub.

Juba ammustest aegadest on Eesti naiste võrratu ilu hinnatud nii siinmail kui kaugel laias maailmas. Eesti naiste iluhoolitsused ulatuvad kaugele aegade taha. Siinsed naised on juba aastasadu, kui mitte aastatuhandeid enda ilu eest hoolitsenud  - siis kui käidi veel varahommikusel allikal silmi pesemas, et need eriliselt säravaks saada, kui viheldi end kuuvalgel ööl, et nahk oleks siidpehme, kui nahka niisutati hommikukastega, et muuta see siledaks ja nooruslikuks.


Tõsisema hoo sai meie kodumaine ilutööstus sisse kohalike kosmeetikatootjate tekkimisega. Nüüdse aja kodumaised ilutooted sisaldavad endas endiselt traditsioonilisi ja kohalikke iluhoolduskomponente, kuid lisandunud on põnevaid ning eksootilisi koostisosi, nagu näiteks taimerasvad – ja õlid (sheavõi, kakaovõi, aprikoosikiviõli ja paljud teised), meil mittekasvavate taimede ekstrakte ja eeterlikke õlisid.

Tegelikult on meil siin kodumaal kõik olemas, mida heaks nahahoolduseks vaja – naturaalsed seebid, kvaliteetsed kreemid, nahahooldusõlid, näoveed, kehakoorijad, šampoonid, palsamid. Samuti imelised spa-, vanni- ja saunatooted -  vanniõlid, saunaõlid, saunaseebid.

Me hindame ja väärtustame Eesti naiste ilu ning kodumaiste tootjate loodud ilutooteid.

 

Valides kodumaised ilutooted, kannad Sa edasi Eesti naiste ilutraditsioone.